Sofa su miego funkcija REGIS

 • Kodas: REGIS 158
  157000
  Į krepšelį 

  Sofa REGIS - tarsi kviečia patogiam ir nerūpestingam poilsiui. Šis modelis labai vertinamas dėl savo švaraus linijinio dizaino, kuris puikiais papildys bet kokios stilistikos kambarį. Šios itališkos sofos puikai išformuotos patogiam sėdėjimui, yra tikrai ergonomiškos ir dėl aukštos kokybės miego mechanizmų gali būti naudojamos netgi pastoviam miegojimui.

  Gamintojas
 • Tai garsaus italų baldų gamintojo gaminys, gaminamas išskirtinai Italijoje. Ši gamykla išskirtinai specializuojasi tik minkštų baldų bei lovų gamyboje. Užsakant šio modelio sofą galima pasirinkti iš labai plataus spalvų bei fakturų audinių asortimento, kojelės gali būti pasirenkamos tiek matinės bronzos (tamsiai rudos), tiek satino (matinės pilko metalo) spalvos, taip pat galima pasirinkti miegui skirto čiužinio tipą bei aukštį. Kainos pateiktos preleminarios su vidutinio lygio audiniu, pasirinkus pageidaujamą konfiguraciją, kaina šiek tiek gali kisti. 

  Kilmės šalis Italija.
  Pristatymo terminas 25-35 d.d.
  Dėl platesnės informacijos ir galimų parinkčių prašau skambinti arba rašyti el. paštu: info@riviera-living.lt.   

 • Alternatyvios prekės

  Sofa su miego funkcija MADISON
  Kodas: MADISON

  Madison sofa puikiai tiks būti kaip pagrindinis kambario elementas. Ji taip pat bus ideali, kai norėsite jaustis tiesiog patogiai ir nerūpestingai. 

  160500 - 187000
  Sofa su miego funkcija NIXON
  Kodas: NIXON

  Sofa NIXON su aukštomis kojelėmis ir papuošta rafinuotomis linijomis tikrai suteiks lengvumo, erdvumo ir elegantiškumo pojūtį jūsų interjere.

    

  167000 - 198000