top of page
vejuna_dobiliukofoto-34.jpg

Sveiki

Esu Vėjūna Kasinskienė - Interjero dizainerė bei studijos įkūrėja. Esu sukaupusi virš dešimties metų darbo patirtį interjerų kūrimo srityje, nuolat tobulinuosi ir seku naujausias interjerų tendencijas, kasmet lankausi didžiausiose Europos interjero parodose, kad galėčiau pirmoji supažindinti klientus su atsiradusiomis naujovėmis. 

Sukaupta gyvenimiška patirtis man padeda į interjero kurimą pažvelgti ne vienadieniškai, praktiškai. Visada siekiu, kad mano kurti interjerai atitiktų pirmiausiai klientų poreikius, jų gyvenimo būdą, kad būtų ne tik vizualiai gražūs, bet tuo pačiu ir praktiški bei nepavaldūs laikui.

Apie mus

Mūsų studijoje galime pasiūlyti profesionales interjero dizaino paslaugas, nuo techninių brežinių, interjero koncepcijos sumanymo iki galutinio projekto įgyvendinimo priežiūros. Mūsų studijoje mes galime pasiūlyti visas visuminio interjero kūrimo paslaugas. Čia dirba profesionalūs savo srities specialistai, kurie yra sukaupę virš dešimties metų  darbo patirtį.

Kontaktai

Mus visada domina nauji ir įdomūs projektai. Manau kartu galime sukurti kažką įspūdingo. Susisiekite ir mes padėsime jums sukurti jūsų svajonių namus.

+370 611 17969

bottom of page